Neohodnoceno
Vazací drát malé balení Gwire 1,20mm, 25m, Zn
| Kategorie: | Vázací pásky na rostliny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8585023304103 |
| rozměr: | 25m |
| Šířka: | 13.5 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Délka: | 13.5 cm |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| Typ: | viazací drôt |
| Materiál: | kov |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (m): | 25 |
| Druh produktu: | Drôt |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Farba: | zelená |
| Hrúbka (mm): | 1,2 |
| Použitie: | na pripevnenie pletiva |
| povrchová úprava: | Zn |
| Priemer drôtu: | 1,20mm |
POPIS
Napínací drát Gwire je určen jako vodící drát k pletivům.
Drát je potažen zinkovou vrstvou.
SPECIFIKACE
Materiál: ocel, bílý zinek
Průměr: 1,2 mm
Délka: 25 m
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
