Neohodnoceno
Drôt Strend Pro OT1001 L-30 m, viazací, záhradný, cievka so strihačom
| Kategorie: | Vázací pásky na rostliny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8585023364268 |
| Šířka: | 16.5 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Délka: | 11.5 cm |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Typ: | drôt záhradný viazací cievka so strihačom |
| Materiál: | kov |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (m): | 30 |
| Druh produktu: | Drôt |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Farba: | zelená |
| Hrúbka (mm): | 2 |
| Použitie: | viazací |
| povrchová úprava: | PVC, Zn+plast |
POPIS
Pozinkovaný a následně poplastovaný vázací drát v zelené barvě je vynikající pomůcka, kterou využije téměř každý.
Jeho vlastnosti umíte využít při aranžování, v zahradě, v dílně, ale i pro další účely. Drát je navinutý do kruhu.
Zastřihovač, který je součástí balení zajistí, že potřebný drát, který potřebujete pro rozličné účely i rovnou odstřihne.
SPECIFIKACE
Typ: vázací drát na cívce se střihačem
Materiál: kov zinek, plast
Délka: 30 m
Použití: aranžování
Hmotnost: 90 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
