Neohodnoceno
Drôt Strend Pro MaderGarden, L-8 m, viazací, záhradný
| Kategorie: | Vázací pásky na rostliny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8585023399567 |
| rozměr: | 8 m |
| Šířka: | 9.5 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Délka: | 19.5 cm |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Typ: | viazací drôt |
| Materiál: | kov |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (m): | 8 |
| Druh produktu: | Drôt |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Farba: | zelená |
| Hrúbka (mm): | 2,5 |
| Použitie: | viazanie |
| povrchová úprava: | plast, PVC |
| Priemer drôtu: | 2,5 mm |
POPIS
Poplastovaný vázací drát v zelené barvě je vynikající pomůcka, kterou využije téměř každý.
Jeho vlastnosti umíte využít při aranžování, v zahradě, v dílně, ale i pro další účely.
SPECIFIKACE
Tloušťka: 2,5 mm
Délka: 8 m
Materiál: poplastovaný drát
Barva: zelená
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
