Neohodnoceno
Drôt SoftTwist, 3 mm, L-5 m, viazací, záhradný
| Kategorie: | Vázací pásky na rostliny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8585023383337 |
| rozměr: | 5 m |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Délka: | 19.5 cm |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| Typ: | viazací drôt |
| Materiál: | kov |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (m): | 5 |
| Druh produktu: | Drôt |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Farba: | zelená |
| Hrúbka (mm): | 3 |
| Použitie: | viazací |
| povrchová úprava: | plast, PVC |
| Priemer drôtu: | 3 mm |
POPIS
Zahradní vázací drát SoftTwist o průměru 3 mm a délce 5 metrů je ideální nástroj pro zabezpečení rostlin a révy v zahradě.
Jeho flexibilita a odolnost zajistí pevné a bezpečné připojení rostlin k opoře.
Udělejte si zahradnictví jednodušším s tímto spolehlivým produktem.
SPECIFIKACE
Materiál: kov, PVC
Barva: zelená
Průměr drátu: 3 mm
Délka: 5 m
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
