Neohodnoceno
Drôt Garden Wire Basket, 1 mm, viazací, záhradný, L-50 m, Zn
| Kategorie: | Vázací pásky na rostliny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8585023371341 |
| rozměr: | 50 m |
| Šířka: | 9 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Délka: | 11 cm |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| Typ: | viazací drôt, drôt viazací |
| Materiál: | kov |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (m): | 50 |
| Druh produktu: | Drôt |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Farba: | Pozinkovaná |
| Hrúbka (mm): | 1 |
| Použitie: | viazanie pletiva a rastín |
| povrchová úprava: | Zn |
| Priemer drôtu: | 1 mm |
POPIS
Vázací drát je navinutý v praktické krabičce.
Je určen k vázání pletiva, rostlin nebo upevňování stínící tkaniny, má délku 50 m a průměr 1 mm.
SPECIFIKACE
Typ: vázací drát
Určení: na pletivo a rostliny
Materiál: kov
Povrch: zinek
Průměr: 1 mm
Délka: 50 m
Hmotnost: 370 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
