Neohodnoceno
Uholník FSC-30 200 mm, nastaviteľný, libela
| Kategorie: | Úhelníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8585023396856 |
| Šířka: | 2.1 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 24 cm |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (mm): | 200 |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Puzdro: | Nie |
Uholník by nemal chýbať vo výbave profesionálnych remeselníkov, ale aj domácich kutilov. Uholník je vybavený pravítkom, ktoré umožní merať v centimetroch alebo palcoch. K dispozícii je praktická libela a uhlové značky pre presné značenie.Jeho dĺžka je 200 mm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
