Neohodnoceno
Textilie Strend Pro Garden, netkaná, 50 g/m2, 1,6x50 m, zvýšená UV ochrana na 5%
| Kategorie: | Tkaniny, sítě a textilie |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.55 kg |
| EAN: | 8584163096251 |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 79 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Hmotnost: | 4.55 kg |
| Typ: | textílie netkané |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| UV stabilita: | Áno |
Netkaná textilie Strend Pro Garden je kvalitní ochranný materiál určený především pro použití v zahradnictví a zemědělství. Díky své gramáži 50 g/m poskytuje ideální rovnováhu mezi pevností, prodyšností a ochranou půdy.
použití: zabraňuje růstu plevele, podporuje růst květin a zeleniny
2
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
