Neohodnoceno
Textilie Garden B1106 2x5 m, netkaná, 17 g/m, bílá
| Kategorie: | Tkaniny, sítě a textilie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8585023343393 |
| Šířka: | 23.5 cm |
| Výška: | 3.5 cm |
| Délka: | 32 cm |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Typ: | textílie netkané |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka tkaniny, siete a textílie (m): | 5 |
| Druh produktu: | Netkaná textília |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Farba tkaniny, siete a textílie: | Biela |
| Plošná hmotnosť tkaniny, siete a textílie (g/m2): | 17 |
| Šírka (m): | 2 |
| UV stabilizácia: | Áno |
- použití: Ochrana zeleniny před mrazem, chladem, poškozením pesticidy a ptactvem
- barva: Bílá
- rozměry: 2 x 5 m
- hustota: 17 g/m
2
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
