Rukavice Strend Pro Teo, celokožené, svářečské, velikost 9/L
| Kategorie: | Svářečské rukavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8584163073252 |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 1 cm |
| Délka: | 32 cm |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál rukavíc: | koža |
| Norma: | EN 388 |
| Počet kusov v balení: | 12 par |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | rukavice |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | zváračské |
| Vlastnosť ochrannej pomôcky: | pre zváranie MIG,MAG,MMA |
Celokožené svářečské rukavice Strend Pro Industrial Teo. Dlaň, záda a manžeta jsou vyrobeny z hovězí štípenky . Dlaň a záda mají fleecovou podšívku, manžeta bavlněnou podšívku. Splňují normu EN ISO 21420:2020 (cat II).
Jsou určeny k ochraně kůže před mechanickými riziky podle normy EN 388:2016+A1:2018, s úrovní ochrany 4244X ak ochraně kůže před tepelnými riziky podle normy EN 407:2020, s úrovní ochrany 413X4X. Uvedené stupně ochrany se vztahují pouze na dlaňovou část nových nepoškozených a neopotřebovaných rukavic.
Rukavice typu A (dle normy EN 12477:2021) - doporučené pro jiné metody svařování (MIG/MAG, MMA), vyznačují se vyššími o chrannými vlastnostmi v porovnání s rukavicemi typu B.
Úchopová schopnost: 1. Velikost: 09/L.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
