Rukavice Strend Pro Industrial Marcio, celokožené, zváračské, veľkosť 9/L
| Kategorie: | Svářečské rukavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8584163072828 |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Délka: | 36 cm |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál rukavíc: | koža |
| Norma: | EN 388 |
| Počet kusov v balení: | 12 par |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | rukavice |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | zváračské |
| Vlastnosť ochrannej pomôcky: | pre zváranie MIG,MAG,MMA |
POPIS
Celokožené svářečské rukavice Industrial Marcio jsou vyrobeny z hovězí štípenky se zesílenou dlaní.
Dlaň a záda mají fleecovou podšívku.
Manžeta s bavlněnou podšívkou.
Polyesterový lem.
Splňují normu EN ISO 21420:2020 (cat II).
Jsou určeny k ochraně kůže před mechanickými riziky podle normy EN 388:2016+A1:2018, s úrovní ochrany 4244X ak ochraně kůže před tepelnými riziky podle normy EN 407:2020, s úrovní ochrany 413X4X.
Uvedené stupně ochrany se vztahují pouze na dlaňovou část nových nepoškozených a neopotřebovaných rukavic.
Rukavice typu A (dle normy EN 12477:2021) - doporučené pro jiné metody svařování (MIG/MAG, MMA), vyznačují se vyššími ochrannými vlastnostmi v porovnání s rukavicemi typu B.
SPECIFIKACE
Norma: EN ISO 21420:2020 (cat II)
Úchopová schopnost: 1
Velikost: 09/L
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
