Neohodnoceno
Sekera Strend Pro OrgA613, Economy, 1400 g, CNToon, dřevěná násada 800 mm
| Kategorie: | Sekery a štípací klíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.16 kg |
| EAN: | 8585023390700 |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 3.5 cm |
| Materiál násady: | Drevo |
| Délka: | 82 cm |
| Hmotnost: | 2.16 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | štípací sekera |
| Určení: | vonkajšie |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Celková dĺžka (cm): | 80 |
| Dĺžka (mm): | 800 |
| Druh produktu: | Sekera |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnosť hlavy (g): | 1400 |
| Poistka: | Nie |
| Ručne kovaná: | Nie |
| Typ hrany: | hladké |
Štípací sekera Strend Pro OrgA613 s dřevěnou rukojetí. 800 mm, 1400g.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
