Neohodnoceno
Sekera Strend Pro AX251 1800g, A613, sklolaminátová násada 880mm
| Kategorie: | Sekery a štípací klíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.86 kg |
| EAN: | 8585023370269 |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 3.5 cm |
| Materiál násady: | Sklolaminát |
| Délka: | 90 cm |
| Hmotnost: | 2.86 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | sekera |
| Určení: | vonkajšie |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Celková dĺžka (cm): | 88 |
| Dĺžka (mm): | 880 |
| Druh produktu: | Štiepiaca sekera |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnosť hlavy (g): | 1800 |
| Poistka: | Nie |
| Ručne kovaná: | Nie |
Štípací sekera Strend Pro AX251 se sklolaminátovou rukojetí o délce 880 mm, hmotnost: 1800 g.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
