Neohodnoceno
Sekera Strend Pro AX202 1600g, Green, A613, dřevěná násada 900 mm
| Kategorie: | Sekery a štípací klíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.31 kg |
| EAN: | 8585023378401 |
| Šířka: | 3.7 cm |
| Výška: | 94.2 cm |
| Materiál násady: | Drevo |
| Délka: | 20 cm |
| Hmotnost: | 2.31 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | štípací sekera |
| Určení: | vonkajšie |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Celková dĺžka (cm): | 90 |
| Dĺžka (mm): | 900 |
| Druh produktu: | Sekera |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnosť hlavy (g): | 1600 |
| Poistka: | Nie |
| Ručne kovaná: | Nie |
Štípací sekera Strend Pro AX202 s dřevěnou rukojetí. 380 mm, 800g.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
