Neohodnoceno
Sekera Strend Pro A6441 Sandblaster 2500 g, štípací, kalačka, dřevěná násada 900 mm
| Kategorie: | Sekery a štípací klíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.41 kg |
| EAN: | 8585023383993 |
| Šířka: | 19.5 cm |
| Výška: | 5.5 cm |
| Materiál násady: | Drevo |
| Délka: | 91 cm |
| Hmotnost: | 3.41 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | štiepacia káľačka |
| Určení: | vonkajšie |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Celková dĺžka (cm): | 90 |
| Dĺžka (mm): | 900 |
| Druh produktu: | Štiepiaca sekera |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnosť hlavy (g): | 2500 |
| Poistka: | Nie |
| Ručne kovaná: | Nie |
| Typ hrany: | zahnutá |
Sekera na štípání dřeva, s dřevěnou lakovanou rukojetí. Hlava sekery je pískovaná a lakovaná.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
