Neohodnoceno
Klín SM05 2500 g, štípací
| Kategorie: | Sekery a štípací klíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.67 kg |
| EAN: | 8585023324866 |
| Šířka: | 7.5 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Délka: | 23 cm |
| Hmotnost: | 2.67 kg |
| Typ: | štiepací klin |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Celková dĺžka (cm): | 22,5 |
| Druh produktu: | Klin |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Ručne kovaná: | Nie |
| Typ príslušenstva: | pre ostatné záhradné náradie |
| Výmenný systém: | nie |
Kovový štípac klín o hmotnosti 2 500 g se používá ke štěpení dřeva.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
