Neohodnoceno
Sekera Strend Pro AX311 700 g, tesárska, pokrývačská, drevená násada 420 mm
| Kategorie: | Sekery, kalače, klíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 8585023325986 |
| Šířka: | 16 cm |
| Výška: | 3.5 cm |
| Materiál násady: | Drevo |
| Délka: | 39 cm |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | tesárska pokrývačská |
| Určení: | vonkajšie |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Celková dĺžka (cm): | 40,5 |
| Dĺžka (mm): | 420 |
| Druh produktu: | Sekera |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnosť hlavy (g): | 700 |
| Poistka: | Nie |
| Ručne kovaná: | Nie |
| Typ hrany: | so zubom |
POPIS
Sekera Strend Pro AX311 je spolehlivý nástroj, ideální pro tesaře a pokrývače.
S dřevěnou násadou dlouhou 42 cm nabízí přesný výkon a pohodlné ovládání při práci.
SPECIFIKACE
Typ: tesařská/pokrývačská sekera
Určení: venkovní
Násada: ano
Materiál: kov, dřevo
Délka: 42 cm
Hmotnost hlavy: 700 g
Celková hmotnost: 1,45 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
