Neohodnoceno
Sekera Strend Pro AX262 2500 g, A621, káľačka, sklolaminátová násada 900 mm
| Kategorie: | Sekery, kalače, klíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.87 kg |
| EAN: | 8585023365982 |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Materiál násady: | Sklolaminát |
| Délka: | 90 cm |
| Hmotnost: | 3.87 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | káľačka |
| Určení: | vonkajšie |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Celková dĺžka (cm): | 91 |
| Dĺžka (mm): | 900 |
| Druh produktu: | Sekera |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnosť hlavy (g): | 2500 |
| Poistka: | Nie |
| Ručne kovaná: | Nie |
POPIS
Sekera se používá ke štěpení menších, ale i větších špalků, které slouží v domácnosti jako palivo.
Násada o délce 90 cm je vyrobena ze sklolaminátu.
SPECIFIKACE
Typ: sekera, kalač
Určení: štěpení špalků
Násada: 90 cm
Materiál: sklolaminát
Hmotnost hlavy: 2500 g
Celková hmotnost: 3870 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
