Neohodnoceno
Sekera Strend Pro A633 Sandblaster 1800 g, drevená násada 900 mm
| Kategorie: | Sekery, kalače, klíny |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.59 kg |
| EAN: | 8585023384020 |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Materiál násady: | Drevo |
| Délka: | 93 cm |
| Hmotnost: | 2.59 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | na rúbanie |
| Určení: | vonkajšie |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Celková dĺžka (cm): | 90 |
| Dĺžka (mm): | 900 |
| Druh produktu: | Sekera |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Hmotnosť hlavy (g): | 1800 |
| Poistka: | Nie |
| Ručne kovaná: | Nie |
POPIS
Sekera na kácení dřeva s dřevěnou lakovanou rukojetí.
Hlava sekery je pískovaná a lakovaná.
SPECIFIKACE
Typ: sekera
Určení: na sekání
Délka násady: 90 cm
Materiál násady: dřevo
Hmotnost hlavy: 1800 g
Celková hmotnost: 2590 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
