Benzínová sekačka Stiga Combi 753 S, ST 170 OHV, 2,6kW, 51cm
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| EAN: | 8008984852020 |
| Kompatibilní s:: | --- |
| Objem olejové nádrže: | 550 |
| Záběr: | 51 cm |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Objem motoru: | 166 |
| Mulčování: | 1 |
| Objem palivové nádrže: | 1000 ml |
| Pohon: | Benzín |
| Nastavení výšky sečení: | 1 |
| Kolečka: | 1 |
| Velikost předních kol: | 20,0 cm |
| Otáčky: | 2900 |
| Objem sběrného koše: | 60 |
| Velikost zadních kol: | 28,0 cm |
| Příkon: | --- |
| Počet dostupných akumulátorů: | --- |
| Kapacita aku: | --- |
| Pojezd: | 1 |
| Standardní výbava: | 1x benzínová sekačka Combi 753 S, mulčovací vložka, boční deflektor, doraz pro zadní víko výhozu |
| napětí: | --- |
| typ akumulátoru: | --- |
POPIS
Sekačka na trávu s pojezdem STIGA Combi 753 S má záběr sečení 51 cm a hybridní sběrný koš na trávu o objemu 60 litrů s ukazatelem naplnění.
V kovovém podvozku je uložen spolehlivý motor STIGA o obsahu 166 cm3 a čistém výkonu 2,60 kW při 2900 ot/min.
Model Combi 753 S umožňuje výběr ze 4 různých funkcí sečení: zadní výhoz, boční výhoz, sběr nebo mulčování, které jemně rozdrtí posečenou trávu a rozprostře ji na trávník jako přírodní hnojivo.
Centrální nastavení výšky střihu umožňuje pomocí páky snadné nastavení do 6 poloh od 22 do 80 mm.
Velká zadní kola usnadňují manévrování na nerovném terénu.
Součástí balení je boční deflektor a mulčovací vložka.
SPECIFIKACE
Pohon: benzín
Model motoru: ST 170 OHV Autochoke Powered by STIGA
Objem motoru: 166 cm3
Otáčky: 2900 ot./min.
Startér: manuální
Záběr: 51 cm
Mulčování: Ano
Rozsah výšky sečení: 22 - 80 mm
Sběrný koš: 60 l
Garantovaná hladina akustického výkonu (LwA) dB(A): 98
Měřená hladina akustického výkonu (LwA) dB(A): 98
Hladina vibrací: 5.9 m/s2
Měřená hladina akustického tlaku na uchu operátora (LpA) dB(A): 83
Hmotnost: 35 kg
PŘÍSLUŠENSTVÍ
1x mulčovací vložka
1x boční deflektor
1x doraz pro zadní víko výhozu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
