Neohodnoceno
Sada Strend Pro, MOSADZNÝ ventil 1/2" (Zn redukcia 3/4") + plastová redukcia 60 mm + výpust 3/4" , na IBC nádrž, mosadz
| Kategorie: | Sady |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8584163050710 |
| Výkon: | --- |
| rozměr: | 1/2", 13 mm, 3/4" 19 mm |
| Průměr hadice: | --- |
| Délka: | --- |
| Hmotnost: | 270 g |
| Průměr: | --- |
| Objem palivové nádrže: | --- |
| Vibrace: | --- |
| Otáčky: | --- |
| Objem: | --- |
| Pracovní záběr: | --- |
| Materiál: | kov, plast |
POPIS
Sada Strend Pro s ventilem a redukcemi na IBC nádrž.
SPECIFIKACE
Typ: sada
Určení: na IBC nádrž
Obsah sady: ventil 3/4" (Zn redukce 1"), plastová redukce 60 mm, výpusť na 1/2" hadici
Materiál: plast, mosaz, zinek
Hmotnost: 270 g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
