Neohodnoceno
Rýč S506.WH špičatý, KomaXit, dřevěná násada
| Kategorie: | Rýče |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8585023364794 |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 5.5 cm |
| Délka: | 127 cm |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| Typ: | rýľ špicatý násada T, rýľ špicatý s násadou T |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Pákový prevod: | Nie |
| Určenie: | pre záhradu |
| Výmenný systém: | nie |
POPIS
S tímto špičatým rýčem s násadou ve tvaru písmene T si usnadníte práci, jelikož vám dobře padne do ruky.
Rýč je vhodný hlavně pro přípravu zahrady nebo záhonu před výsadbou, stejně dobře se uplatní i při výkopových pracích.
Naostřená špičatá čepel je ideální pro běžné rytí záhonů, sekání drnů nebo kořenů.
SPECIFIKACE
Typ: špičatý rýč
Určení: zahrada
Násada: ano
Materiál: kov, dřevo
Hmotnost: 1,6 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
