Kotouč diamantový řezný turbo, extra tenký 125x22,2mm STREND PRO INDUSTRIAL
| Kategorie: | Řezné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8584163017911 |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 1 cm |
| Délka: | 18 cm |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Diamantový rezný kotúč |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Hrúbka (mm): | 1,2 |
| Kufor: | Nie |
| Max. otáčky (rpm): | 12200 |
| Priemer kotúča (mm): | 125 |
| Priemer otvoru (mm): | 22,2 |
| Puzdro: | Nie |
| Typ príslušenstva: | brusné kotúče,rezné kotúče,deliace kotúče,pílové kotúče |
| Určenie materiálu: | Keramika, mramor, žula, kameň, murivo, dlažba, obkad, streš. krytina, tehly |
Diamantový řezný kotouč určený pro suché i mokré řezání betonu, zdiva, kamene, cihel, žuly, dlaždic, obkladů, mramoru, břidlice, křemene, skla, porcelánu, keramiky a střešních tašek.
chladící otvory v těle kotouče pro maximální chlazení kotouče při práci
speciální tvar segmentů pro velmi rychlé řezání, dlouhá životnost
zesílený střed zpevňuje konstrukci celého kotouče a tlumí nežádoucí vibrace
extra tenký kotouč od 1,2mm
Technické parametry:
info: Diamantový řezný kotouč určený pro suché i mokré řezání betonu, zdiva, kamene, cihel, žuly, dlaždic, obkladů, mramoru, břidlice, křemene, skla, porcelánu, keramiky a střešních tašek.
technické parametry: 125x22,2mm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
