Aku řetězová pila 35cm Worcraft (S20Li) CGC-S40Li bez baterie a nabíječky (114329)
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| EAN: | 8584163005338 |
| Výkon: | --- |
| Kompatibilní s:: | S20Li |
| Objem olejové nádrže: | 150 |
| Délka lišty: | 35,5 |
| Rozteč zubů: | 9,52 mm |
| Hmotnost: | 5,1 kg |
| Objem motoru: | --- |
| Rychlost řetězu: | 8,5 |
| Akustický tlak: | --- |
| Objem palivové nádrže: | --- |
| Doporučené délky lišty: | --- |
| Pohon: | Aku |
| Vibrace: | --- |
| Spotřeba paliva: | --- |
| Otáčky: | 4500 |
| Příkon: | --- |
| Kapacita aku: | --- |
| Standardní výbava: | Aku řetězová pila Worcraft CGC-S40Li, 2x20V, 35,5cm, 1x vodící lišta, 1x kryt vodící lišty, 1x řetězový olej, 1x řetěz, neobsahu |
| napětí: | 20 |
| typ akumulátoru: | Li-Ion |
| Šířka drážky vodicí lišty: | --- |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o., Michalovská 87/1414 Sobrance, Slovenská republika |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
Reťazová píla Worcraft CGC-S40Li je určená domácim majstrom na rôzne práce s drevom. Dva akumulátory Li-Ion s kapacitou 4,0 Ah a napätím 2x20 V umožňujú orezať menšie stromy, pripraviť drevo do krbu, popíliť pár dosiek a zachovávajú všetky výhody akumulátorových píl: nízka hlučnosť, nízke prevádzkové náklady, neobmedzený pohyb a bezproblémový štart i v zimnom období. Taktiež nevytvára žiadne splodiny – môžete pracovať i v uzavretých priestoroch.
Otáčky reťaze dosahujú 8,5 m/s a o jej upevnenie sa postará rýchloupínací systém na bočnej strane píly. Údržbu uľahčí doplnková funkcia automatické mazanie reťaze a pridaný chránič zabezpečí bezpečnosť pri práci. Lišta je dlhá 35 cm, ideálna veľkosť pre rezanie dreva a zároveň neobmedzuje pri používaní. Reťazová brzda s uzamykacím tlačidlom pre ON/OFF prepínač zvyšujú bezpečnosť. Bez záťaže píla dosahuje 4500 otáčok za minútu. Olejová nádrž píly má objem 170 ml a ako bonus ponúka ukazovateľ stavu náplne oleja. Akumulátor a nabíjačka nie sú súcastou balenia!
Obsah balenia:
vodiaca lišta
kryt vodiacej lišty
reťazový olej
reťaz
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
