Regál Racks RAW3T, kovový, 3 police, 0870x720x340 mm, max. 50 kg/polica, prenosný, na kolieskach
| Kategorie: | Regály |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 8584163045198 |
| Šířka: | 72 cm |
| Výška: | 34 cm |
| Délka: | 87 cm |
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| Typ: | regál |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Vlastnosť nábytku: | s úložným priestorom |
POPIS
3-policový skládací a pojízdný regál MagicHome je praktický pomocník v domácnosti všude tam, kde potřebujete něco uskladnit.
Regál je celý kovový v elegantním designu.
Jeho celková nosnost je 150 kg a nosnost jedné police je 50 kg při rovnoměrném zatížení.
Hlavní výhodou regálu je jeho skladnost a pojízdnost.
Horní část lze snadno demontovat a zbývající police lze snadno složit. Když regál nepoužíváte, můžete ho jednoduše odložit a vyjmout, až budete potřebovat.
Jelikož je postaven na 4 kolečkách, velmi jednoduše jej přesunete a zabrzdíte 2 brzdami.
SPECIFIKACE
Nosnost police: 50 kg (při rovnoměrném rozložení zatížení)
Nosnost regálu: 150 kg
Celkové rozměry regálu: 87x72x34 cm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
