Neohodnoceno
Razidla abeceda HR59104, výška písma 4 mm, písmenková, 27 ks
| Kategorie: | Razidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| EAN: | 8585023366538 |
| Šířka: | 8.5 cm |
| Výška: | 3.3 cm |
| Délka: | 7.5 cm |
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| Typ: | ručné |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Kufor: | Nie |
| Priemer: | 4 mm |
| Puzdro: | Áno |
Razidla písmen se používají pro ruční ražení do různých materiálů jako například dřeva, plastu a kovu. Balení obsahuje 27 ks písmenek, rozměr: 04 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
