Neohodnoceno
Vrecia Strend Pro 50x80 cm, 25 kg, na zemiaky
| Kategorie: | Pytle tkané |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8584163016228 |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 0.1 cm |
| Délka: | 50 cm |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Vrece na zemiaky |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál vreca a vaku: | PE |
| Nosnost (kg):: | 25 |
POPIS
Pytel na brambory - žlutý, 25 kg. Rozměr pytle je 50 x 78mm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
