Neohodnoceno
Hrable na trávnik Strend Pro R151.WH, 11/21 zubé, prevzdušňovacie na burinu, vertikutačné, drevená násada
| Kategorie: | Provzdušňovací hrábě |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.17 kg |
| EAN: | 8585023380220 |
| Šířka: | 37.5 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Materiál násady: | Drevo |
| Délka: | 169 cm |
| Hmotnost: | 1.17 kg |
| Násada: | Áno |
| Typ: | Hrable |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka násady (cm): | 177,5 |
| Druh produktu: | Hrable na trávnik |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Počet zubov (ks): | 21 |
| Pracovná šírka (cm): | 35,5 |
| Typ náčinia: | Hrable |
| Typ použitia: | prevzdušňovacie |
| Výmenný systém: | nie |
POPIS
Trávníkové hrábě StrendPro R1151 s hroty 11/21 a násadou jsou určeny k provzdušňování a vertikutaci trávníku s maximální účinností.
Tyto speciální hrábě jsou ideální pro odstraňování mechu a nečistot z trávníku, což zajistí zdravý a krásně hustý trávník.
S jejich pomocí dosáhnete profesionálních výsledků v péči o trávník bez námahy.
SPECIFIKACE
Typ: hrábě na trávník
Druh: provzdušňovací, vertikutační
Materiál: kov, dřevo
Délka: 177,5 cm
Záběr: 35,5 cm
Počet zubů: 21
Násada: ano
Hmotnsot: 1,17 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
