Neohodnoceno
Páska tesa® Anti-slip, protiskluzová na schody, transparentní, lepící, 25 mm, L-5 m
| Kategorie: | Protiskluzové pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 4042448910301 |
| Šířka: | 11.3 cm, 25 mm |
| Výška: | 2.6 cm |
| Délka: | 11.5 cm |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Materiál: | plastové |
| Dĺžka (m): | 5 |
| Počet kusov v balení: | 6 |
| Použitie: | protišmykové na schody |
| Určenie: | protišmykové |
| Veľkosť: | 25 mm x 5 m |
- protiskluzová páska ideální pro prevenci vzniku úrazů na schodech, nájezdech, žebřících, na palubě lodí a jiných kluzkých površích. Je vhodná pro použití v interiéru i exteriéru.
- extrémně pevná a odolná páska.
- velmi silná přilnavost.
- s možností odtržení rukou.
- rozměr: 5 mx 25 mm, transparentní barva
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
