Neohodnoceno
Páska Strend Pro, 25 mm, L-5 m, lepiaca, protišmyková, extra odolná, čierna
| Kategorie: | Protiskluzové pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8584163091133 |
| Šířka: | 11.5 cm, 25 mm |
| Výška: | 2.8 cm |
| Délka: | 15.5 cm |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (m): | 5 |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
Páska Strend Pro 25 mm x 5 m – Protišmyková a extra odolná
Páska Strend Proje špeciálne navrhnutána zvýšenie bezpečnosti a ochranu pred pošmyknutím.Vďaka svojej vysokej odolnosti a silnej priľnavosti je ideálna na použitie v interiéri aj exteriéri. Je vhodná na schody, rampy, chodníky či iné klzké povrchy, kde poskytuje spoľahlivú ochranu.
- Rozmery: 25 mm (šírka) x 5 m (dĺžka)
- Typ pásky: Lepiaca, protišmyková
- Farba: Čierna
- Vlastnosti: Extra odolná voči opotrebeniu a poveternostným podmienkam
- Použitie: Schody, rampy, podlahy a iné klzké povrchy
- Aplikácia: Jednoduchá a rýchla, pevne drží na rôznych materiáloch
Vlastnosti produktu:
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
