Zástera Strend Pro Industrial, na zváranie, kožená, XL, 60x100 cm
| Kategorie: | Pro svářeče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8584163073375 |
| Šířka: | 24 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Délka: | 33 cm |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Počet kusov v balení: | 25 |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | zástera |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | teplovzdorné |
| Vlastnosť ochrannej pomôcky: | pre MMA,MAG,MIG |
POPIS
Kožená svářečská zástěra je navržena speciálně pro svářeče a při práci poskytuje spolehlivou ochranu.
Tento oděv je určen k ochraně před plameny, roztaveným kovem, rozstřikem, sálavým teplem a krátkodobému náhodnému kontaktu s elektrickým proudem.
Má volný střih, který umožňuje volný pohyb při práci.
Velikost XL - délka 100 cm, šířka 60 cm. Hmotnost zástěry je 0,80-1,00 kg.
Složení: 98% hovězí štípenka a 2% látka zpomalující hoření.
Třída 2 - doporučeno pro ruční svařování se silnou tvorbou rozstřiků a kapek, např.:
MMA svařování (s bazickou elektrodou nebo elektrodou s celulózovým obalem)
MAG svařování (s CO2 nebo se smíšenými plyny)
MIG svařování (silnoproudem), obloukové svařování elektrodou s vlastní tvorbou ochranného plynu, řezání plazmou, drážkování, řezání kyslíkem, termické pokovování, svařování ve stísněném prostoru, svařování/řezání nad hlavou nebo v podobných omezených polohách.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
