Bunda Strend Pro Industrial, na zváranie, kožená, 3XL
| Kategorie: | Pro svářeče |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.65 kg |
| EAN: | 8584163072347 |
| Šířka: | 78 cm |
| Výška: | 62 cm |
| Délka: | 0.25 cm |
| Hmotnost: | 2.65 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Typ pracovného odevu: | bunda zváračská |
| Vystuženie kolien: | Nie |
POPIS
Kožená svářečská bunda je navrhnuta speciálně pro svářeče a při práci poskytuje spolehlivou ochranu.
Tento oděv je určený na ochranu před plameny, roztaveným kovem, rozstřikem, sálavým teplem a krátkodobému náhodnému kontaktu s elektrickým proudem.
Má volný střih se zapínáním na knoflíky, který umožňuje volný pohyb při práci.
Třída 2 - doporučená pro ruční svařování se silnou tvorbou rozstřiků a kapek, např. MMA svařování (s bazickou elektrodou nebo elektrodou s celulózním obalem), MAG svařování (s CO2 nebo se směsi plynů), MIG svařování (silnoproudem), obloukové svařování plněnou elektrodou s vlastní tvorbou ochranného plynu, řezání plazmou, drážkování, řezání kyslíkem, termické pokovování, svařování v stísněném prostoru, svařování / řezání nad hlavou nebo v podobných omezených polohách.
SPECIFIKACE
Materiál: 98% hovězí štípenka / 2% látka zpomalující hoření
Obvod hrudníku: 130 - 140 cm
Délka rukávu: 85 cm
Celková délka: 76 cm
Hmotnost bundy: 2 - 2,3 kg
Velikost: 3XL
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
