Deska Vileda Total Reflect Plus, žehlící, 130 x 44 cm
| Kategorie: | Prkno žehlicí |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.7 kg |
| EAN: | 4023103207721 |
| rozměr: | 130x97x44 cm |
| Šířka: | 45.5 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Délka: | 171 cm |
| Hmotnost: | 6.7 kg |
| Dĺžka (cm): | 130 |
| Žehliaca doska: | áno |
Inovativní žehlicí prkno Vileda Total Reflect Plus s potahem, který odráží teplo a usnadňuje a urychluje vaše žehlení. Vileda Total Reflect Plus s potahem odrážejícím páru a teplo maximalizuje komfort žehlení.
Žehlící prkno lze použít s jakýmkoli prádlem a jakoukoli žehličkou - s parním generátorem i se standardní napařovací žehličkou. Její praktická velikost a široká žehlící plocha vám poskytnou dostatek prostoru pro malé, střední a velké oděvy a zbavíte se všech přehybů.
Další výhody jsou: velikost odkládací plochy, bezpečnostní zámek, který brání náhodnému složení, držák kabelu a integrovaná zásuvka.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
