Neohodnoceno
Držiak elektród Strend Pro, 300 A
| Kategorie: | Příslušenství ke svářecím strojům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8584163054510 |
| Šířka: | 4 cm |
| Výška: | 25.5 cm |
| Délka: | 9.5 cm |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Typ príslušenstva: | iné príslušenstvo |
POPIS
Držák elektrod pro pohodlné svařování.
Izolovaná rukojeť a hlava pro maximální bezpečnost.
Pro svářečky s maximálním svařovacím proudem 300 A.
Průřez kabelu: 25 mm2.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
