Neohodnoceno
Tyč Strend Pro MULTI-LOCK system EP30, 0.8-1.4 m, teleskopická násada
| Kategorie: | Příslušenství k malování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8584163010752 |
| Šířka: | 3.5 cm |
| Výška: | 3.5 cm |
| Délka: | 87 cm |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| Násada: | Áno |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Multilock |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Typ použitia: | ostatné |
POPIS
Tyč EP30, 0,8-1,4 m, teleskopická násada Multi-Lock system
Pomocník v domácnosti pro úspěšný úklid i vysoce položených míst a koutů.
Polohovatelná násada pro více nástrojů v domácnosti.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
