Neohodnoceno
Kypřič T110 • trojzubý, bez násady
| Kategorie: | Převzušňování a kypření půdy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8585023378838 |
| Šířka: | 17.2 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Délka: | 31.5 cm |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| Typ: | kyprič trojzubý bez násady |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Kyprič |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Pracovná šírka (cm): | 16,5 |
| Tvar kypriča/kultivátora: | Ručný |
| Typ náčinia: | kyprič pôdy |
| Typ použitia: | prevzdušňovacie |
| Výmenný systém: | nie |
Ruční, lehký, 3 hrotý kypřič půdy bez násady, ke zkypření zeminy mezi záhony a rostlinami a odstranění plevele. Váha 0,24 kg, super pomocník do zahrady.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
