Neohodnoceno
Kultivátor Strend Pro Premium HS-731R, 6 nožů, ruční, AluTeleskop, 1400x230 mm,
| Kategorie: | Převzušňování a kypření půdy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8584163014644 |
| Šířka: | 4 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Délka: | 140 cm |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| Typ: | Kultivátor |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka rukoväte: | 1400 mm |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Typ náčinia: | kultivátor |
| Typ použitia: | prevzdušňovacie |
Kultivátor Strend Pro Premium HS-731R, 6 nožů, ruční, AluTeleskop, 1400x230 mm,
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
