Neohodnoceno
Kultivátor Strend Pro Herrison, kovový, 28x18 cm
| Kategorie: | Převzušňování a kypření půdy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8584163095223 |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Délka: | 20.5 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Kultivátor |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Pracovná šírka (cm): | 15 |
| Tvar kypriča/kultivátora: | Na násadu |
Efektivní a odolný zahradnický nástroj pro kypření půdy a přípravu záhonů. Kultivátor splňuje požadavky na kvalitu i praktičnost a je spolehlivým pomocníkem pro všechny druhy zahradnických prací.
- Materiál : robustní kov zaručující dlouhou životnost
- Rozměry : 28 × 18 cm
- Použití : ideální pro rozbíjení hrud půdy, provzdušňování záhonů nebo přípravu na výsadbu
- Ergonomický design : pohodlné držení a snadná manipulace
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
