Neohodnoceno
Vozík Massag Favorit MSG, přepravní, ruční, kára, nafoukovací kolo 290 mm, Max. 120 kg
| Kategorie: | Přepravní vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8594173960107 |
| Šířka: | 68 cm |
| Nosnost: | 120 kg |
| Výška: | 48 cm |
| Délka: | 87.5 cm |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Koleso: | 12”, nafúkovacie |
| Nosnost (kg):: | 120 |
| Typ príslušenstva: | vozík prepravný ručný s nafukovacím kolesom |
Vozík Massag Favorit MSG je spolehlivý a praktický přepravní vozík s nosností až 120 kg. S nafoukovacím kolem o velikosti 290 mm je ideální pro přenášení těžších břemen s minimálním úsilím. Jeho kompaktní a snadno ovladatelný design činí z tohoto vozíku ideálního společníka pro každodenní použití.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
