Neohodnoceno
Rudle Massag Massmover 260 BZ, přepravní vozík, skládací, na pytle, nafukovací kolo 260 mm, max. 1 250 kg
| Kategorie: | Přepravní vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8595102411011 |
| Šířka: | 57 cm |
| Nosnost: | 250 kg |
| Výška: | 20 cm |
| Délka: | 140 cm |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Nosnost (kg):: | 250 |
| Typ príslušenstva: | rudľa skladacia na vrecia s nafukovacím kolesom |
Vozík je skvelým pomocníkom pri preprave materiálu, tovaru, sťahovaní alebo nakladaní, či vykladaní. Jednoducho sa s ním manipuluje s krabicami, vrecami alebo inými predmetmi.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
