Neohodnoceno
Rudle Massag Massmover 200 Z, přepravní vozík, skládací, na pytle, plné kolo 200 mm, max. 1 200 kg
| Kategorie: | Přepravní vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8594173960138 |
| Šířka: | 57 cm |
| Nosnost: | 200 kg |
| Výška: | 20 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Nosnost (kg):: | 200 |
| Typ príslušenstva: | rudľa skladacia na vrecia |
Vozík je skvělým pomocníkem při přepravě materiálu, zboží, stahování nebo nakládání či vykládání. Jednoduše se s ním manipuluje s krabicemi, pytli nebo jinými předměty.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
