Neohodnoceno
Rukavice Strend Pro Orsa, kombinované, veľkosť 8/M
| Kategorie: | Pracovní rukavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8584163072910 |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 0.3 cm |
| Délka: | 21 cm |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Materiál rukavíc: | kombinované |
| Norma: | EN 388 |
| Počet kusov v balení: | 12 par |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | rukavice |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | mechanické |
Kombinované ochranné rukavice Strend Pro Orsa majú dlaň vyrobenú z lícovej kozinky a chrbát z polyesteru. Majú voľnú manžetu s gumičkou. Spĺňajú normu EN ISO 21420:2020 (cat II). Sú určené na ochranu kože pred mechanickými rizikami podľa normy EN 388:2016+A1:2018, s úrovňou ochrany 2121X. Uvedené stupne ochrany sa vzťahujú iba na dlaňovú časť nových nepoškodených a neopotrebovaných rukavíc. Úchopová schopnosť: 5. Veľkosť: 08/M. Balenie obsahuje 12 párov rukavíc.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
