Neohodnoceno
Rukavice MERLIN 11/XXL, kožené, hovädzina, zváračské
| Kategorie: | Pracovní rukavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8591806062887 |
| Šířka: | 18 cm |
| Výška: | 1.5 cm |
| Délka: | 34 cm |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| Materiál rukavíc: | koža |
| Norma: | EN 388 |
| Počet kusov v balení: | 12 par |
| Typ ochrannej pracovnej pomôcky: | rukavice |
| Typ použitia pracovnej pomôcky: | zváračské |
- celokožené zváračské rukavice
- šedá hovädzia štiepenka
- manžeta 15 cm
- bez podšívky.
Normy:
EN ISO 21420
EN 12477 (Type_B)
EN 12477 (Type_B)
EN 388 (2123X)
EN 407 (41XX3X)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
