Neohodnoceno
potah na žehl.prkno 125x40cm HEAT REFLECT S/M 71603 LEIFHEIT
Potah na žehlicí prkno 125 x 40 cm HEAT REFLECT S/M 71603 LEIFHEIT.
rozměry: 125 x 40 cm
výška pěnového polstrování: 3 mm
- potah s metalizovaným povrchem pro lepší odrážení tepla
- stahování šňůrkou s klipsem
| Kategorie: | Potah na žehlící prkno |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 4006501716033 |
| rozměr: | 125x40 cm |
| Šířka: | 6.5 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Délka: | 23 cm |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| Dĺžka (cm): | 125 |
Poťah s metalizovaným povrchom pre lepšie odrážanie tepla, 3 mm penové polstrovanie, sťahovanie šnúrkou s klipsom, rozmery až 125 x 40 cm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
