Neohodnoceno
Poštovní schránka Napoleon H hnědá, 36,5x36,5x13,5cm
| Kategorie: | Poštovní schránky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.36 kg |
| EAN: | 8585023386369 |
| Šířka: | 14 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Délka: | 37 cm |
| Hmotnost: | 2.36 kg |
| Typ: | do plota a bránky |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
POPIS
Elegantní poštovní schránka v hnědé barvě.
Obsahuje část na letáky.
Rozměry: 36,5x36,5x13,5 cm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
