Neohodnoceno
Kotouč Strend Pro TCT 210x2.6x30/20 mm 60T, na dřevo, pilový, SK plátky
| Kategorie: | Pilové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8584163048236 |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Délka: | 27.5 cm |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| Typ: | ručné |
| Zrnitost: | 60z |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Pílový kotúč |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Elektroodpad: | Nie |
| Hrúbka (mm): | 2,6 |
| Kufor: | Nie |
| Max. otáčky (rpm): | 6500 |
| Priemer kotúča (mm): | 210 |
| Priemer otvoru (mm): | 30 |
| Puzdro: | Nie |
| Typ príslušenstva: | brusné kotúče,rezné kotúče,deliace kotúče,pílové kotúče |
| Určenie materiálu: | Drevo |
POPIS
Pilový kotouč je vhodný pro domácí kutily, ale i pro profesionální řemeslníky.
Tento kvalitní kotouč s plátky ze slinutého karbidu (SK, tvrdokov) zaručí čisté řezy jak při podélném tak i příčném řezání dřeva, dřevotřísky, masivních a dřevovláknitých desek.
Součástí balení je i 20 mm redukce otvoru.
SPECIFIKACE
Průměr kotouče: 210 mm
Průměr vnitřního otvoru: 30 mm (s redukcí na 20 mm)
Šířka řezu: 2,6 mm
Počet zubů: 60
Max. otáčky: 6500 rpm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
