Neohodnoceno
STREND PRO TT5084 stojan koza podstavec na řezání dřeva
| Kategorie: | Pilky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.57 kg |
| EAN: | 8585023395675 |
| Šířka: | 102 cm |
| Výška: | 7.5 cm |
| Délka: | 10 cm |
| Hmotnost: | 5.57 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh stojanu: | 248074_851912 |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Výška stojanu: | 80 |
POPIS
Stojan na řezání dřeva.
SPEECIFIKACE
Max. zatížení: 150 kg
Rozměry: 82x82x80 cm
Rozměry balení: 102,5x10x6cm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
