Neohodnoceno
Pilka Strend Pro HSX120, 400 mm, prořezávací, Shark
| Kategorie: | Pilky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8585023371587 |
| Šířka: | 16 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Délka: | 62 cm |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| Typ: | pílka, pílka prerezávacia |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (mm): | 400 |
| Dĺžka listu (cm): | 40 |
| Druh produktu: | Pílka |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Pákový prevod: | Nie |
| Skladacia: | Nie |
| Tvar pílky: | Ručná |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
- řeže oběma směry
- nepotřebuje ostření
- kalené zuby UltraSharp
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
