Neohodnoceno
Pilka Strend Pro BSW4401G 760 mm, oblouková, s držadlem
| Kategorie: | Pilky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8585023366200 |
| Šířka: | 24.5 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Délka: | 86 cm |
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| Typ: | rámová, pílka s držadlom |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (mm): | 760 |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Pákový prevod: | Nie |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
- řeže oběma směry
- nepotřebuje ostření
- o 50% rychlejší řez než běžné pilky
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
