Neohodnoceno
Pilka KT2163, 370 mm, na hůl, s nožem, na větve, bez násady
| Kategorie: | Pilky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8585023361441 |
| Šířka: | 56 cm |
| Výška: | 0.25 cm |
| Délka: | 3.1 cm |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| Typ: | pílka na konáre s nožom, pílka s nožom |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (mm): | 370 |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Pákový prevod: | Nie |
| Určenie: | pre domácnosť |
| Výmenný systém: | nie |
Pilka KT2163 o délce 370 mm je ideální pro řezání větví a stromových větví. Je vybavena nožem a je určena k použití s holí. Bez násady poskytuje přesné a efektivní řezání.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
