Neohodnoceno
Palisáda GE037, 27x24 cm, PP, hnědá, flexi, L-2,16m, bal. 8 ks
| Kategorie: | Palisady |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 8584163002832 |
| Šířka: | 27.5 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Délka: | 27.5 cm |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| Typ: | palisády |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
- snadno tvarovatelná
- uV odolná
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
